JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Biuro Maklerskie Alior Banku na pierwszym miejscu w rankingu Pulsu Biznesu

20.03.2019 12:50

Rachunek brokerski Alior Banku kolejny raz zwyciężył w rankingu „Pulsu Biznesu”. Rachunek został wyróżniony pod względem komfortu obsługi inwestorów oraz konkurencyjnej oferty.
Ranking,  tak jak w poprzednich latach, został przygotowany z myślą o aktywnym inwestorze indywidualnym, wykonującym transakcje jedynie na rynku akcji. Eksperci założyli, że inwestor zarabia ponadprzeciętnie, jednak nie jest osobą wyjątkowo zamożną.

W zestawieniu zostało uwzględnionych 16 domów maklerskich. Biuro Maklerskie Alior Banku, podobnie jak w ubiegłym roku, zajęło pierwsze miejsce, wyprzedzając inne domy maklerskie znajdujące się na podium o ponad 30 punktów procentowych.

Eksperci wyróżnili rachunek brokerski Alior Banku przede wszystkim za dostęp do nowoczesnej aplikacji mobilnej Alior Giełda, całodobową obsługę telefoniczną oraz konkurencyjną ofertę. Przy założeniach, na podstawie których został przygotowany ranking Biuro Maklerskie Alior Banku oferuje inwestorowi bezpłatny rachunek brokerski oraz brak opłat za przechowywanie papierów wartościowych.

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę