JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Zmiana depozytów zabezpieczających

08.06.2016 12:30

W związku ze zbliżającym się terminem referendum w sprawie członkostwa Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej (2016-06-23) oraz ryzykiem zwiększenia zmienności i ograniczonej płynności, Biuro Maklerskie Alior Banku informuje, iż zmianie ulegną poziomy depozytów zabezpieczających instrumentów finansowych. Zmiany dotyczą wszystkich pozycji oraz zleceń – otwartych/utworzonych zarówno przed jak i po wskazanym przez Biura Maklerskie terminie zmiany poziomu wymaganych depozytów. Informacja o zamianie poziomu zabezpieczeń zostanie udostępniona w postaci Specyfikacji Instrumentów Finansowych. Biuro Maklerskie zaznacza, iż wysokość wymaganych depozytów może w przyszłości ulec zmianie zważywszy na wynik referendum oraz zaistniałą po nim sytuację rynkową. Prosimy o uwzględnienie zmiany poziomu zabezpieczenia w odniesieniu do posiadanych środków finansowych – może wystąpić ryzyko automatycznego zamknięcia pozycji przy braku wystarczających środków na rachunkach Alior Trader.

 

Zmiana depozytów zabezpieczających będzie miała miejsce w środę (15.06.2016) po godzinie 16:00. Nowe poziomy depozytów zabezpieczających zostaną podane w Specyfikacji Instrumentów Finansowych do końca bieżącego tygodnia.

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę