JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Oferta publiczna MaxCom S.A.

06.06.2017 15:15

Spółka posiada ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji własnych marek produktów telekomunikacyjnych, głównie telefonów komórkowych GSM, aparatów telefonicznych przewodowych i bezprzewodowych, radiotelefonów PMR typu walkie-talkie oraz nawigacji satelitarnych GPS.

 

Spółka jest jednym z kluczowych graczy w Europie w sprzedaży klasycznych telefonów komórkowych, w szczególności dla seniorów oraz dedykowanych osobom, które uprawiają sporty ekstremalne lub pracują w ciężkich warunkach.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

 

Skorzystaj z oferty Biura Maklerskiego Alior Banku:

  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • Dostępność - z oferty możesz też skorzystać w dowolnym z ponad 200 oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej,
  • Niska prowizja przy zapisie - tylko 0,29% min 3 zł bez względu na wybrany kanał zapisu,
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich zarówno w oddziale, jak i systemie bankowości internetowej.

 

Jak złożyć zapis?

Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek i złożyć zapis w kilka minut za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej, poprzez zakładkę Inwestycje/Rynek Pierwotny/Sesja specjalna.

 

Zapisy przyjmowane są również w oddziałach świadczących pełny zakres Biura Maklerskiego – podczas jednej wizyty można założyć rachunek i złożyć zapis.

Przejdź do szczegółów oferty.

 

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny. Jedynymi prawnie wiążącymi dokumentami dotyczącymi emisji przez MAXCOM S.A. (Emitent) akcji w ramach programu emisji ustanowionego przez Emitenta są prospekt emisyjny podstawowy zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 2 czerwca 2017 r. wraz z aneksami i komunikatami aktualizującymi do prospektu oraz ostateczne warunki emisji dla akcji, opublikowane na stronie internetowej Emitenta (www.maxcom.pl).

 

Alior Bank S.A. informuje, że z każdą inwestycją wiąże się ryzyko poniesienia straty. Stopień ryzyka zależy od rodzaju i klasy aktywów będących przedmiotem inwestycji. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej należy, oprócz prognozy potencjalnego zysku, określić także czynniki ryzyka, jakie mogą wiązać się z daną inwestycją. Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę