JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Oferta publiczna akcji Morizon S.A.

13.06.2017 14:45

Grupa Morizon to największy niezależny wydawca specjalistycznych portali nieruchomościowych. Grupa prowadzi działalność w zakresie usług reklamy, publikacji ogłoszeń online oraz marketingu internetowego dla podmiotów z branży nieruchomości i pośrednictwa kredytowego oraz osób indywidualnych. Portale Grupy są dla nich jednym z podstawowych źródeł klientów. Spółka jest także twórcą i dostawcą zaawansowanych aplikacji bazodanowych do obsługi biur nieruchomości. Szczegóły

 

 

 

Skorzystaj z oferty Biura Maklerskiego Alior Banku:

  • niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • dostępność - z oferty możesz też skorzystać za pośrednictwem bankowości internetowej lub w dowolnym z ponad 250 oddziałów,
  • niska prowizja przy zapisie - 0,29% min 3zł,
  • wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich.

 

Jak złożyć zapis?

Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Alior Banku, poprzez zakładkę Centrum produktów/Rachunki maklerskie, następnie złożyć zapis w zakładce Inwestycje/Rynek pierwotny/Sesja specjalna.

Zapisy przyjmowane są również w oddziałach świadczących pełny zakres Biura Maklerskiego – podczas jednej wizyty można założyć rachunek i złożyć zapis.

 

Sprawdź szczegóły

 

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty ani zaproszenia do nabycia akcji Morizon S.A. („Spółka”). Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o ofercie publicznej akcji Spółki i Spółce jest prospekt emisyjny sporządzony w związku z ofertą publiczną i dopuszczeniem akcji Spółki do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prospekt emisyjny został opublikowany i jest dostępny na stronie internetowej: (i) Spółki (http://www.morizon.pl), (ii) Vestor Dom Maklerski S.A.. (www.vestor.pl).Niniejszy materiał nie może być rozpowszechniany w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie, Australii i Japonii.

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę