JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Oferta publiczna akcji 4Mobility S.A.

19.09.2017 12:10

4Mobility S.A. to spółka zajmująca się wynajmem samochodów użytkownikom prywatnym i firmom za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Głównym celem 4Mobility S.A. jest chęć dostarczenia klientom kompleksowych usług poprawiających mobilność na terenie dużych miast.

 

Szczegóły emisji:

  • Termin zapisów: 19 – 02.10.2017 r.
  • Cena po jakiej przyjmowane będą zapisy: 25 zł
  • Niska prowizja – jedyne 0,29% min 3zł.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z oferty Biura Maklerskiego Alior Banku:

  • niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • dostępność - z oferty możesz też skorzystać za pośrednictwem bankowości internetowej lub w dowolnym z ponad 200 oddziałów,
  • wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich

 
Jak złożyć zapis?
Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Alior Banku, poprzez zakładkę Centrum produktów/Rachunki maklerskie, następnie złożyć zapis w zakładce Inwestycje/Rynek pierwotny/Sesja specjalna.

Zapisy przyjmowane są również w oddziałach świadczących pełny zakres Biura Maklerskiego – podczas jednej wizyty można założyć rachunek i złożyć zapis.

Sprawdź szczegóły

 

Niniejsze ogłoszenie ma wyłącznie promocyjny charakter. Jedynym prawnie wiążącym źródłem informacji o ofercie publicznej akcji serii F spółki 4Mobility S.A. jest Memorandum Informacyjne, które zostało opublikowane na stronie internetowej Emitenta (http://4mobility.pl/), na stronie internetowej Domu Maklerskiego Navigator S.A. (www.dmnavigator.pl) – Oferującego i Zarządzającego Księgą Popytu oraz na stronie internetowej Biura Maklerskiego Alior Bank S.A. – Lidera Konsorcjum Detalicznego (www.aliorbank.pl). Alior Bank S.A. informuje, że z każdą inwestycją wiąże się ryzyko poniesienia straty. Stopień ryzyka zależy od rodzaju i klasy aktywów będących przedmiotem inwestycji. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej należy, oprócz prognozy potencjalnego zysku, określić także czynniki ryzyka, jakie mogą wiązać się z daną inwestycją. Wszelkie materiały na stronie publikowane są przez Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę