JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Oferta publiczna obligacji Getback S.A.

09.10.2017 12:25

GetBack jest na polskim rynku drugą największą spółką windykacyjną pod względem wartości zarządzanych wierzytelności. Grupa Getback nabywa pakiety wierzytelności i dochodzi ich zapłaty na własny rachunek oraz zarządza zewnętrznymi portfelami wierzytelności w ramach zarządzania sekurytyzowanymi wierzytelnościami funduszy inwestycyjnych.

Zapisy na obligacje spółki trwają do 17 października br.  jednak mogą zakończyć się wcześniej, jeśli Inwestorzy złożą zapisy na większą liczbę obligacji niż suma obligacji oferowanych w ofercie.

 

Uwaga: w dniu 11 października br. wystąpił Dzień Przekroczenia Zapisów, w związku z tym zapisy będą przyjmowane do 12 października br.

 

Szczegóły

 

 


Skorzystaj z oferty Biura Maklerskiego Alior Banku:

  • niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • dostępność - z oferty możesz też skorzystać za pośrednictwem bankowości internetowej lub w dowolnym z ponad 250 oddziałów,
  • brak prowizji przy zapisie - bez względu na wybrany kanał zapisu,
  • wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich

 
Jak złożyć zapis?
Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Alior Banku, poprzez zakładkę Centrum produktów/Rachunki maklerskie, następnie złożyć zapis w zakładce Inwestycje/Rynek pierwotny/Subskrypcja.

Zapisy przyjmowane są również w oddziałach świadczących pełny zakres Biura Maklerskiego – podczas jednej wizyty można założyć rachunek i złożyć zapis.

Sprawdź szczegóły


Niniejszy materiał nie podlega rozpowszechnianiu, publikacji bądź dystrybucji, bezpośrednio lub pośrednio, na terytorium albo do Stanów Zjednoczonych Ameryki, Australii, Kanady lub Japonii.
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu obligacji spółki GetBack S.A. („Spółka”). Prospekt emisyjny wraz z aneksami i komunikatami aktualizującymi („Prospekt”) przygotowany w związku z ofertą publiczną obligacji Spółki i ich dopuszczeniem i wprowadzeniem do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. („GPW”) jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce oraz ofercie publicznej obligacji Spółki w Polsce („Oferta”). W związku z Ofertą w Polsce oraz dopuszczeniem i wprowadzeniem obligacji Spółki do obrotu na GPW, Spółka udostępniła Prospekt na swojej stronie

 

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę