JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Oferta publiczna certyfikatów PZU FIZ ACORD

05.10.2017 13:55

 

PZU FIZ Akord to fundusz absolutnej stopy zwrotu, zakładający osiąganie zysków w każdych warunkach rynkowych. Decyzje inwestycyjne podejmowane są w oparciu o strategię Global Macro.

Fundusz jest adresowany do inwestorów, którzy poszukują atrakcyjnej formy inwestowania i oczekują ponadprzeciętnych zysków z zainwestowanych środków w długim terminie.

 

Termin przyjmowania zapisów: 06-31 października br.

 

 

 

Zapoznaj się z ofertą Biura Maklerskiego Alior Banku:

  • Cena emisyjna: 114,34 zł
  • dostępność - z oferty możesz też skorzystać za pośrednictwem bankowości internetowej lub w dowolnym z ponad 200 oddziałów,
  • brak prowizji przy zapisie - bez względu na wybrany kanał zapisu,

 
Jak złożyć zapis?
Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Alior Banku, poprzez zakładkę Centrum produktów/Rachunki maklerskie, następnie złożyć zapis w zakładce Inwestycje/Rynek pierwotny/Subskrypcja.

Zapisy przyjmowane są również w oddziałach świadczących pełny zakres Biura Maklerskiego – podczas jednej wizyty można założyć rachunek i złożyć zapis.

Sprawdź szczegóły

 

Zaprezentowane w niniejszej publikacji informacje służą wyłącznie celom promocyjnym i nie stanowią oferty ani zaproszenia do zakupu lub subskrypcji bądź składania ofert na zakup certyfikatów inwestycyjnych PZU Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Akord. Oferta publiczna certyfikatów przeprowadzana jest wyłącznie na podstawie prospektu emisyjnego zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 24 listopada 2016 r. Wszelkie decyzje inwestycyjne powinny być podejmowane wyłącznie w oparciu o treść prospektu emisyjnego. Prospekt jest dostępny na stronie internetowej www.pzu.pl oraz www.aliorbank.pl ” Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 38 d  02-232 Warszawa

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę