JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Oferta publiczna akcji NanoGroup S.A.

17.10.2017 11:45

NanoGroup S.A. to grupa spółek biotechnologicznych skoncentrowana na rozwijaniu projektów biotechnologicznych i medycznych o przełomowym znaczeniu dla onkologii, transplantologii oraz krwiodawstwa.

Strategia Spółki zakłada dalszy rozwój nowych projektów w ramach Grupy, akwizycję najciekawszych na rynku projektów onkologicznych, a także rozwój przestrzeni laboratoryjnej. To wszystko pozwoli na zwiększenie skali działalności oraz przyspieszy pojawienie się pierwszych umów partneringowych

 

 

 

Szczegóły emisji:

  • Termin zapisów: 17 – 25.10.2017 r.
  • Cena po jakiej przyjmowane będą zapisy: 5,50 PLN
  • Niska prowizja – jedyne 0,29% min 3zł.

Dowiedz się wiecej

 

Skorzystaj z oferty Biura Maklerskiego Alior Banku:

  • niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • dostępność - z oferty możesz też skorzystać za pośrednictwem bankowości internetowej lub w dowolnym z ponad 200 oddziałów,
  • wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich

 
Jak złożyć zapis?
Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Alior Banku, poprzez zakładkę Centrum produktów/Rachunki maklerskie, następnie złożyć zapis w zakładce Inwestycje/Rynek pierwotny/Sesja specjalna.

Zapisy przyjmowane są również w oddziałach świadczących pełny zakres Biura Maklerskiego – podczas jednej wizyty można założyć rachunek i złożyć zapis.

 

Sprawdź szczegóły

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny. Nie stanowi on ani nie jest częścią i nie powinien być interpretowany jako oferta sprzedaży lub objęcia, propozycja nabycia albo próba pozyskania zaproszenia do złożenia oferty nabycia lub objęcia jakichkolwiek papierów wartościowych. Informacje i dane zawarte w niniejszym materiale nie stanowią podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnych dotyczących nabywania papierów wartościowych. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce oraz Ofercie Publicznej, którego treść stanowi podstawę do podejmowania decyzji o nabywaniu akcji NanoGroup S.A. jest Prospekt Emisyjny NanoGroup S.A. zatwierdzony w dniu 13 października 2017 r. przez Komisję Nadzoru Finansowego i opublikowany na stronie internetowej Spółki: www.nanogroup.eu/oferta-publiczna oraz Oferującego: www.vestor.pl. Materiał ten i zawarte w nim informacje nie podlegają, nie mogą być przekazywane i nie są przeznaczone do rozpowszechniania, ogłaszania, publikacji i dystrybucji, bezpośrednio ani pośrednio, w całości bądź w części, w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie, Japonii, Australii ani w jakiejkolwiek innej jurysdykcji, w której stanowiłoby to naruszenie właściwych przepisów prawa lub wymagało rejestracji w takiej jurysdykcji. Brak przestrzegania tych ograniczeń może stanowić naruszenie przepisów prawa obowiązujących w danej jurysdykcji.
Alior Bank S.A. informuje, że z każdą inwestycją wiąże się ryzyko poniesienia straty. Stopień ryzyka zależy od rodzaju i klasy aktywów będących przedmiotem inwestycji. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej należy, oprócz prognozy potencjalnego zysku, określić także czynniki ryzyka, jakie mogą wiązać się z daną inwestycją. Wszelkie materiały na stronie publikowane są przez Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę