JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Oferta publiczna obligacji PCC Rokita S.A.

13.03.2018 10:30

 

 

Spółka PCC Rokita S.A. zajmuje się produkcją i handlem wyrobami chemicznymi, wykorzystywanymi przede wszystkim w przemyśle tworzyw sztucznych oraz w segmencie chemii przemysłowej, jak również w przemyśle budowlanym i tekstylnym.

 

Zapisy na obligacje PCC Rokita trawją od 15 do 22 marca br.

 

 

 

Szczegóły emisji:

 

  • oprocentowanie stałe w skali roku: 5%,
  • odsetki wypłacane kwartalnie
  • termin wykupu: 6 lat

 

 

Skorzystaj z oferty Biura Maklerskiego Alior Banku

  • niskie koszty – bez względu na wybrany kanał zapisu prowizja wynosi 0,19%,
  • minimum formalności
  • bezpłatny rachunek brokerski


Sprawdź szczegóły oferty
 

Jak złożyć zapis na obligacje spółki PCC Rokita ?

Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Alior Banku, poprzez zakładkę Centrum produktów/Rachunki maklerskie, następnie złożyć zapis w zakładce Inwestycje/Rynek pierwotny/Sesja specjalna.

Zapis na obligacje PCC Rokita S.A. można także złożyć w dowolnym z ponad 200 oddziałów Alior Banku, świadczących usługi Biura Maklerskiego – wystarczy jedna wizyta.
 

 


Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie jest informacją o papierach wartościowych i warunkach ich nabycia stanowiącą wystarczającą podstawę do podjęcia decyzji o nabyciu tych papierów wartościowych.
Jedynymi prawnie wiążącymi dokumentami zawierającym informacje o Emitencie oraz o Publicznej Ofercie są Prospekt Emisyjny Podstawowy V Programu Emisji Obligacji zatwierdzony przez KNF w dniu 15 maja 2017 roku, Aneksy do Prospektu Podstawowego i Ostateczne Warunki Emisji Obligacji Serii EE opublikowane dnia 7 marca 2018 roku dostępne na stronach internetowych Emitenta www.pcc.rokita.pl  i www.pccinwestor.pl oraz dodatkowo w celach informacyjnych na stronie internetowej Oferującego www.bdm.pl.
Materiał ten i zawarte w nim informacje nie są przeznaczone do bezpośredniego ani pośredniego rozpowszechniania w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Australii, Kanadzie i Japonii ani wśród rezydentów tych krajów.
Niniejszy materiał nie stanowi ani nie jest częścią i nie powinien być interpretowany jako oferta nabycia lub objęcia albo próba pozyskania zaproszenia do złożenia oferty nabycia lub objęcia jakichkolwiek papierów wartościowych.

 

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę