JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Podsumowanie technicznego portfela gazety Parkiet za rok 2017

25.01.2018 13:50

Miło nam poinformować, że w rywalizacji na najlepszy portfel techniczny gazety Parkiet, Agata Filipowicz - Rybicka - Strateg Rynków Finansowych Biura Maklerskiego Alior Banku zajęła 3 miejsce! Jej portfel techniczny uzyskał 33,8 % stopy zwrotu z całorocznej inwestycji.

 

Portfel techniczny to cykl edukacyjny podczas którego, analitycy z różnych biur maklerskich, typują przez okres 12 miesięcy ciekawe pod względem technicznym spółki z GPW.  Analizie podlegają dowolne czynniki i układy techniczne, które według uczestnika mogą być ciekawe i implikować konkretne ruchy cenowe.

 

Rywalizacja z WIG-iem  w 2017 roku zakończyła się z 1,5 % przewagą typujących analityków.

 

 

Zapraszamy też do zapoznania się z raportami giełdowymi przygotowanymi przez Zespół Analiz Biura Maklerskiego Alior Banku.

 

 

 

Alior Bank S.A. informuje, że z każdą inwestycją wiąże się ryzyko poniesienia straty. Stopień ryzyka zależy od rodzaju i klasy aktywów będących przedmiotem inwestycji. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej należy, oprócz prognozy potencjalnego zysku, określić także czynnika ryzyka, jakie mogą wiązać się z daną inwestycją. 

Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. jest wydzieloną organizacyjnie i finansowo jednostką w strukturach Alior Bank Spółka Akcyjna, działającą na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego i będącą pod jej nadzorem.

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę