JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAktualnościAktualności Biura Maklerskiego
Drukuj Poleć A A

Aktualności Biura Maklerskiego

Oferta publiczna obligacji Kredyt Inkaso

12.03.2018 09:40

Kredyt Inkaso jest jednym z liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Spółka za pośrednictwem funduszy sekurytyzacyjnych kupuje portfele wierzytelności między innymi od banków i firm telekomunikacyjnych, a odzyskuje należności od dłużników.

 

  • Zapisy prowadzone są od 9 do 22 marca br.
  • Minimalny zapis: 1000 zł.
  • stałe oprocentowanie 5,6% w pierwszym okresie odsetkowym*, w kolejnych okresach oprocentowanie zmienne WIBOR 6M + marża 3,7%.

*Podane oprocentowanie stałe w pierwszym okresie odsetkowym jest w skali roku.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
 
Skorzystaj z oferty Biura Maklerskiego Alior Banku:

  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • Dostępność - z oferty możesz też skorzystać w dowolnym z ponad 200 oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej,
  • Brak prowizji przy zapisie - bez względu na wybrany kanał zapisu,
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich zarówno w oddziale, jak i systemie bankowości internetowej.


Jak złożyć zapis?
Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek i złożyć zapis w kilka minut za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej, poprzez zakładkę Inwestycje/ Rynek Pierwotny/ Subskrypcja.

Zapisy przyjmowane są również w oddziałach świadczących pełny zakres Biura Maklerskiego – podczas jednej wizyty można założyć rachunek i złożyć zapis.
 

 


Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny. Jedynymi prawnie wiążącymi dokumentami zawierającymi informacje o spółce Kredyt Inkaso S.A. oraz o publicznej ofercie obligacji serii PA02 spółki, są: opublikowany prospekt emisyjny podstawowy (zatwierdzony przez KNF w dniu 24.11.2017 r.) wraz z aneksami oraz ostateczne warunki emisji obligacji serii PA02, udostępnione w wersji elektronicznej na stronie internetowej: www.kredytinkaso.pl oraz wyłącznie w celach informacyjnych na stronie internetowej www.ipopemasecurities.pl.

 

powrót
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę