JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaEdukacja

Edukacja

UCZYMY SKUTECZNEGO INWESTOWANIA

Biuro Maklerskie Alior Banku wraz ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Portfel SII.

Jest to cykliczny projekt Stowarzyszenia, gdzie eksperci pokazują w jaki sposób inwestować własne środki, aby osiągnąć zyski. Wszystkie transakcje dokonywane są na realnych środkach, na rzeczywistym rynku, za pośrednictwem rachunku brokerskiego w Alior Banku! Każdy z Klientów Alior Banku może uzyskać bezpłatny dostęp do wszystkich odcinków.

 

wyślij zgłoszenie

 

 

PLATFORMA E-LEARNINGOWA AKCJONARIATU OBYWATELSKIEGO

Ministerstwo Skarbu Państwa w ramach programu Akcjonariat Obywatelski uruchomiło platformę e-learningową z podstaw inwestowania na giełdzie papierów wartościowych. Obok szkoleń stacjonarnych, jest to kolejny element działań skierowanych do inwestorów indywidualnych. Szkolenie składa się z 11 kursów podzielonych tematycznie. Ostatnim elementem jest test, po którego zdaniu wydawany jest certyfikat.

Liczne animacje, ciekawe grafiki, ćwiczenia, testy i konkursy sprawiają, że ukończenie szkolenia jest łatwe
i przyjemne.

Szkolenia na platformie są całkowicie bezpłatne. Aby przejść do szkolenia, wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.akcjonariatobywatelski.pl.

 

 

GPW TR@DER - APLIKACJA DEMO GIEŁDY PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH W WARSZAWIE

GPWtr@der to platforma stworzona przez Giełdę Papierów Wartościowych
w Warszawie, służąca do nauki inwestowania w akcje i kontrakty terminowe notowane na GPW. Nauka inwestowania odbywa się w oparciu o wirtualne środki i notowania opóźnione o 15 minut. Za pomocą aplikacji początkujący inwestorzy mogą poznać sposób działania rynku kapitałowego i nabrać doświadczenia niezbędnego podczas inwestowania na rachunku rzeczywistym. Aplikacja GPWtr@der dostępna jest pod adresem http://www.gpwtrader.pl/

Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę