JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaEdukacjaCFD

CFD

Dynamiczny proces globalizacji, dostępu do informacji oraz znaczny wzrost szybkości wymiany danych mają istotny wpływ na rozwój rynków akcji i instrumentów pochodnych. Pojawienie się nowych instrumentów (szczególnie instrumentów pochodnych) pozwala każdemu z inwestorów konstruować skomplikowane, często rozbudowane strategie inwestycyjne.

 

Należy podkreślić, iż transakcje zawierane na rachunku Alior Trader mają charakter nierzeczywisty (Klienci zawierają transakcje w celu osiągniecia korzyści na zmianie kursu danego waloru). Za pośrednictwem rachunku Alior Trader nie ma możliwości nabycia instrumentu bazowego, o który opierają się kontrakty CFD dostępne w ofercie Biura Maklerskiego Alior Banku.

 

Aby odnieść sukces w zawieraniu transakcji na tych rynkach, należy w pierwszej kolejności poznać konstrukcję poszczególnych instrumentów i dowiedzieć się, w jaki sposób zmiany ich wartości wpływają na wartość portfela inwestora. Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań zawarte są w dalszych rozdziałach edukacji CFD.

Sekcja „Edukacja” dostępna jest w pełnej wersji serwisu – tylko dla Klientów Biura Maklerskiego Alior Banku.
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę