JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaEdukacjaTesty sprawdzająceGPW
Drukuj Poleć A A

GPW

Poniżej znajdują się testy dotyczące rozdziału poświęconego GPW i instrumentów tam notowanych. W każdym pytaniu występuje tylko jedna odpowiedź prawidłowa. Po wypełnieniu testu i kliknięciu opcji zapisz otrzymasz na ekranie informację, które odpowiedzi są prawidłowe oraz które odpowiedzi Ty zaznaczyłeś. Jeżeli zaznaczyć błędną odpowiedź, będzie ona prezentowana na czerwono, poprawna oznaczona zostanie zieloną czcionką.

 

Na stronie głównej edukacji GPW prezentowane są wyniki ze wszystkich dostępnych poziomów edukacji wyrażone procentowo. To Ty decydujesz jaki wynik jest dla Ciebie satysfakcjonujący. Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swojego wyniku możesz wykonać test ponownie, klikając na ikonę rozwiąż ponownie, zamieszczoną na końcu wiersza każdego z poziomów, na stronie głównej rozdziału. Ikonka żarówki pokaże Ci natomiast Twoje dotychczasowe odpowiedzi.

 

 

Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę