JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaNarzędzia
Drukuj Poleć A A

Narzędzia

Profil spółki

Jest to przekrojowy przegląd fundamentalny spółki giełdowej, opracowany na podstawie publicznie dostępnych danych. Dane i wskaźniki aktualizowane są codziennie w oparciu o najnowsze sprawozdania finansowe oraz codzienny kurs zamknięcia.
więcej »

Karty funduszy

Karty funduszy dostarczane są przez serwis Analizy Online i odświeżane są na bieżąco. Wszyscy Klienci mają dostęp do podstawowych danych, natomiast po zalogowaniu widoczne są specjalistyczne wskaźniki pomocne przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.
więcej »

Wskaźniki analizy technicznej

Korzystaj z pomocy przy identyfikowaniu pewnych stanów rynku i generowaniu odpowiednich sygnałów. Pobierz i uruchom w platformie Alior Trader 2.
więcej »

Skaner fundamentalny

Jedyny w swoim rodzaju skaner fundamentalny pozwala na błyskawiczne wyszukanie na całym rynku, spółek spełniających zadane kryteria fundamentalne. Podstawą do wyszukiwania są dane finansowe z bilansu i rachunku wyników, na podstawie których opracowywany jest szereg wskaźników biznesowych.
więcej »

Wyceny akcji

Narzędzie pozwala na budowanie rankingów wycen spółek giełdowych w oparciu o codziennie aktualizowane wyceny fundamentalne trzynastoma metodami. Ranking nie służy do podejmowania decyzji inwestycyjnych, a jedynie do badania wahań kursu akcji w odniesieniu do fundamentów spółki.
więcej »
Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę