JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaO NAS
Drukuj Poleć A A

O NAS

Biuro Maklerskie Alior Banku prowadzi działalność maklerską na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 5 września 2008 roku. Jesteśmy bezpośrednim uczestnikiem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Działamy jako wydzielona finansowo i organizacyjnie jednostka w strukturach Alior Banku.

Od początku działalności Biuro Maklerskie Alior Banku świadczy kompleksowe usługi w zakresie rynku kapitałowego, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, innowacyjność, bezpieczeństwo, kulturę obsługi oraz rozwój alternatywnych kanałów dystrybucji.

Wyróżniamy się jedną z największych sieci oddziałów oferujących usługi brokerskie, które są dostępne w placówkach Alior Banku. Kompleksowe usługi brokerskie świadczone są także za pośrednictwem specjalistycznego Contact Center oraz poprzez System Bankowości Internetowej.
 

Nasze rozwiązania internetowe są w pełni zintegrowane z rozwiązaniami bankowymi. Klienci Alior Banku korzystają z Systemu Bankowości Internetowej, w którego skład wchodzą funkcjonalności bankowe i brokerskie. Dzięki temu, możesz operować środkami finansowymi za pomocą jednej, bezpiecznej, i funkcjonalnej platformy internetowej. Wpłaty i wypłaty gotówkowe na rachunek brokerski obsługiwane są zarówno poprzez system przelewów internetowych, jak też wszystkich kasjerów w każdej placówce Alior Banku. Gwarantujemy tym samym prostą i szybką ścieżkę obciążania i uznawania rachunku brokerskiego.

Obecnie kompleksowa oferta brokerska obejmuje m.in.:

  • Prowadzenie rachunku brokerskiego, czyli rachunku pieniężnego i rachunku papierów wartościowych;
  • Pośrednictwo w zawieraniu transakcji instrumentami rynku kasowego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na rynku New Connect;
  • Pośrednictwo w zawieraniu transakcji derywatami na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie; Inwestowanie na rynkach OTC;
  • Dystrybucję notowań giełdowych w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem aplikacji Notowania On Line 3;
  • Materiały analityczne obejmujące analizy i rekomendacje przygotowywane przez analityków Biura oraz we współpracy z doświadczonymi podmiotami zewnętrznymi;
  • Ofertę kredytową na zakup instrumentów finansowych;

Biuro Maklerskie Alior Banku tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym, analitycy i licencjonowani maklerzy papierów wartościowych. Dzięki temu świadczymy usługi w profesjonalny sposób, stawiając na ciągły rozwój i rozszerzenie oferty usług zarówno produktowych jak i transakcyjno-informacyjnych.

W dniu 21.01.2010 r. Zarząd Izby Domów Maklerskich podjął decyzję o przyjęciu Biura Maklerskiego Alior Banku S.A. w poczet jej członków. Izba Domów Maklerskich jest organizacją samorządową i reprezentuje podmioty prowadzące działalność maklerską. Obecnie zrzesza 21 członków, będących największymi podmiotami maklerskimi na polskim rynku. IDM prowadzi swoją działalność w celu tworzenia i doskonalenia norm prowadzenia działalności maklerskiej w sposób przejrzysty i zwiększający bezpieczeństwo uczestników rynku.

Biuro Maklerskie Alior Banku, stając się członkiem organizacji, zobowiązało się do przestrzegania zapisów Kodeksu Dobrych Praktyk Maklerskich, gwarantując Inwestorom kompetencję, uczciwość i prawość, wynikającą z przestrzegania prawa i zasad etyki w prowadzonej działalności.

 

Zobacz stronę internetową Biura Maklerskiego Alior Banku

Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę