JESTEŚ TUTAJ: Strona głównaAnalizyGPWRynek Online

Rynek Online

Drukuj Poleć A A

25.05.2018

13:55 - FW20 - podaż dociska do minimów z tego tygodnia (Tomasz Kolarz)

Sytuacja popytu jest ponownie podbramkowa. Podaż sprowadziła kurs w rejon ostatniego lokalnego dołka, co może oznaczać trudną końcówkę sesji i tygodnia. Niewielkim pocieszeniem pozostaje to, że aktywność dziś jest bardzo niska, a zatem i wiarygodność manewrów kursu ograniczona.

 

Techniczny poziom oporu: 2 250 pkt
Techniczny poziom wsparcia: 2 203 pkt
 
11:20 - FW20 - manewry przy minimach sprzyjają podaży (Tomasz Kolarz)

Strona popytowa dociskana jest do ściany. Notowania kontraktów utrzymują się nieco powyżej minimów z ostatnich dwóch sesji, a popyt nie ma ochoty na wyprowadzenie zdecydowanej kontry. Z każdą godziną takiego handlu rośnie prawdopodobieństwo ataku podaży i przełamania kluczowego wsparcia na 2 194 pkt. Sytuacja techniczna nie jest jeszcze przesądzona, na rynku panuje równowaga.

 

Techniczny poziom oporu: 2 250 pkt
Techniczny poziom wsparcia: 2 203 pkt
 
08:40 - KRUK - handel pod kontrolą popytu (Tomasz Kolarz)

Opór: 262,20 zł

Wsparcie: 215,40 zł

 

Kurs akcji konsoliduje się w tym roku, jednak w ostatnim czasie wygląda na to, że strona popytowa utrzymuje kontrolę. Wzrosty z maja generowane były na przeciętnym wolumenie, po czym lekka korekta odbyła się bez wolumenu, a ostatnie dwie sesje wzrostowe ponownie utworzone zostały na wzroście wolumenu. Popyt ma okazję pociągnąć temat i przetestować kwietniowe szczyty na 262,20 zł.

 Infolinia Biura Maklerskiego 19 503
2012 © Alior Bank S.A. Korzystanie z serwisu odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Portalu Internetowego Alior Bank S.A.
Realizacja: Ideo
Zgłoś uwagę